Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

W Zambrowie można już wykonywać badania rezonansem magnetycznym

W zambrowskim szpitalu można już wykonywać badania rezonansem magnetycznym finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. - Pracownię w tamtejszym szpitalu stworzono dwa lata temu, jednak NFZ zwlekał z podpisaniem kontraktu na takie badania, chociaż zambrowska aparatura należy do najnowocześniejszych w regionie - mówi prezes spółki Szpital Powiatowy Bogusław Dębski.

A na takie badania kosztujące od kilkuset do ponad 1 tys. zł nie każdego pacjenta było stać. Teraz wystarczy skierowanie od specjalisty.

Stworzenie pracowni rezonansu w zambrowskim szpitalu kosztowało około 6 mln zł. - Badania w niej wykonywane - dotychczas tylko komercyjnie - cieszą się bardzo dobrą opinią w placówkach dla których zostały wykonane - twierdzi prezes szpitala.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę