Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Policja poszukuje 52-latka. Zaginął na bagnach Biebrzańskiego Parku Narodowego

Setki osób i specjalistyczny sprzęt zaangażowane są do poszukiwań 52-letniego mieszkańca Wólki Piasecznej koło Goniądza. Mężczyzna w czwartek (30.11) po południu zadzwonił na numer alarmowy 112 informując, że zgubił się na bagnach Biebrzańskiego Parku Narodowego i nie wie gdzie jest. Wkrótce kontakt telefoniczny z zaginionym urwał się, prawdopodobnie wyczerpała się bateria w jego telefonie.

 

Od czwartku (30.11) mężczyzny szukają policjanci, strażnicy Biebrzańskiego Parku i strażacy. Jak informuje dyżurny monieckiej Policji - w piątek (1.12) do akcji włączono specjalistyczne drony. W sobotę (2.12) motolotnie i specjalne quady. Jak podkreśla policjant - teren gdzie zaginął 52-latek jest jednak grząski, miejscami podmokły i woda sięga tam do pasa.

Zaginiony to Krzysztof Sadowski, mieszkaniec wsi Wólka Piaseczna koło Goniądza. Ma 165 cm wzrostu, krótkie ciemne włosy i niebieskie oczy. Znaki szczególne to wgłębienie na czole po wypadku motocyklowym.

Policja prosi o kontakt wszystkich, którzy mogą udzielić informacji o zaginionym.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę