Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Dachowanie w Starej Łomży

Młody kierowca audi prawdopodobnie w następstwie zbyt szybkiej jazdy na śliskiej nawierzchni stracił panowanie nad samochodem, który wypadł z drogi i dachował. Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w południe w Starej Łomży nad Rzeką.

Samochód, audi 80, jechał drogą wzdłuż Narwi do strony Łomży w kierunku Zosina. W pewnym momencie kierowca stracił panowanie nad autem, które zjechało z jezdni, uderzyło w ogrodzenie i pobliski dom i dachowało. Z pierwszych informacji wynikało, że kierujący audi nie odniósł większych obrażeń, ale Urszula Brulińska z KMP w Łomży podaje, że został zabrany do szpitala.   
Na miejscu pracują służby ratunkowe i policjanci, którzy ustalają okoliczności zdarzenia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę