Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Powstanie nowe centrum handlowe

Działka ma 2,5 ha powierzchni i znajduje się w środku miasta. Kiedyś była tu wojskowa jednostka chemiczna, a później wojskowy „Skład Łomża”, który zlikwidowano w 2004 roku. Rok później teren kupił właściciel JBB w Łysych i od początku opowiadano o planach budowy kolejnego centrum handlowego w mieście. Teraz to się zaczyna. Prezydent Łomży wydał decyzję orzekającą brak potrzeby przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko przedsięwzięcia polegającego na budowie budynku handlowo-usługowego z parkingiem i towarzyszącą infrastrukturą techniczną na działce nr 23131/4 przy Al. Legionów w Łomży.

Chodzi o teren tuż obok stacji paliw Statoil i McDonald's. Jak czytamy w uzasadnieniu decyzji prezydenta przedsięwzięcie, które chce zrealizowac właściciel działki, polega na budowie budynku handlowo-usługowego o powierzchni zabudowy 1 924 m2, z infrastrukturą sieciową, drogami dojazdowymi i parkingiem, stanowiące drugi etap realizacji całej inwestycji, planowanej na działce nr 23131/4 przy Al. Legionów w Łomży. Planowany jest budynek jednokondygnacyjny o wysokości do 7 m, parking naziemny dla samochodów osobowych na 140 miejsc oraz instalacje wewnętrzne: elektryczna, teletechniczna, wodna, kanalizacja sanitarna i deszczowa, wentylacyjne, grzewcze (sieć c.o.) i chłodnicze. Obsługa komunikacyjna realizowana będzie dwoma zjazdami publicznymi z Al. Legionów.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę