Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Dziś ma przyjść prawdziwa śnieżyca

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Synoptycy nie mają wątpliwości. Dziś w regionie opady deszczu ze śniegiem i śniegu, po południu na zachodzie województwa – czyli na Ziemi Łomżyńskiej - okresami o natężeniu umiarkowanym. Wiesław Winnicki synoptyk dyżurny z białostockiego zespołu IMGW-PIB prognozuje wysokość opadów w naszym regionie na poziomie 13 mm, co odpowiada 13 litrom wody na metr kwadratowy powierzchni ziemi. Wczoraj opad wyniósł 4,3 mm. Prognozowany na dziś przyrost pokrywy śnieżnej może wynieść do 8 cm.

Temperatura maksymalna w ciągu dnia od 1°C do 2°C. Wiatr rano słaby, później umiarkowany, okresami porywisty, południowo-wschodni i wschodni. 
W nocy zachmurzenie duże. Opady śniegu, miejscami deszczu ze śniegiem. Prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej od 2 cm na południu do 6 cm na północy regionu. Temperatura minimalna od -1°C do 1°C. 
W piątek przelotne opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 1°C do 2°C.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę