Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Zbudowana i poświęcona

- Pół roku temu były tu płyty, a dzisiaj mamy piękną nawierzchnię, chodniki i oświetlenie – mówił Mariusz Chrzanowski prezydent Łomży podczas oficjalnego otwarcia ulicy Zawady Przedmieście. Ma około 750 metrów długości, a jej budowa kosztowała 2,1 mln zł. We wtorek poświęcił ją osobiście biskup łomżyński Janusz Stepnowski.

Ulica Zawady Przedmieście to uliczka na osiedlu domków jednorodzinnych, która prowadzi od ulicy Wiosennej w kierunku ogrodów działkowych i dalej w kierunku Szosy do Mężenina. Jest przy niej kilkadziesiąt adresów, ale budują się już kolejne domy. Budowa nowej nawierzchni ulicy była możliwa po wybudowaniu ul. Wiosennej i odwodnieniu całego terenu. Prace na zlecenie miasta wykonywał łomżyński oddział firmy Unibep. Roboty drogowe zaczęły się wiosną i skończyły kilka tygodni temu, a we wtorek ulicę oficjalnie otwierano i święcono. Biało-czerwoną wstęgę przecinali m.in. prezydent Chrzanowski, posłowie Bernadeta Krynicka i Kazimierz Gwiazdowski oraz biskup Janusz Stepnowski, który ją też poświęcił. 
- Panie błogosław drodze, jej budowniczym i wszystkim użytkownikom. Chroń to dzieło pracy ludzkiej od zła – modlił się biskup.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę