Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadek w Marianowie

Około godz. 9:30 dwa auta osobowe zderzyły się na DK 61 w miejscowości Marianowo. W tej chwili jeden pas ruchu jest zablokowany, na miejscu pracują służby ratownicze.

Z relacji świadka wynika,  że  SUV Honda jadąc od Łomży miał zamiar skręcać w lewo do szkoły rolniczej, i przepuszczał samochody jadące z przeciwka. W tyl Hondy uderzyło osbowe Volvo, które, jak powiedział świadek zdarzenia, z dużą prędkością nadjechało także od strony Łomży. Po uderzeniu Honda wpadła do rowu po drugiej stronie drogi a Volvo uderzyło w drzewo. Kierujący Volvo został przewieziony do szpitala. Na miejscu pracują służby, ruch odbywa się wahadłowo.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę