Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Kolejny pobity na mieście

We wtorek wieczorem przy ul. Mickiewicza w Łomży został pobity 44-letni mężczyzna. Zgłoszenie o leżącym zakrwawionym mężczyźnie trafiło wówczas na pogotowie ratunkowe i do policji. Ratownicy przewieźli go do szpitala, a policja wszczęła czynności zmierzające do ustalenia okoliczności zdarzenia.

Policyjne dochodzenie prowadzone jest w kierunku popełnienia przestępstwa opisanego w artykule  157 Kodeksu karnego. W nomenklaturze policyjnej to tzw. zwykłe i lekkie uszkodzenie ciała, rozstrój zdrowia trwający nie dłużej niż 7 dni. Sprawca takiego czynu podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2, ale ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego. Śledczy z Łomży czekają w tej sprawie na opinię lekarzy, którzy mają określić czy obrażenia były poważniejsze.

To kolejny w ostatnim czasie przypadek pobicia w Łomży. Na początku miesiąca informowaliśmy o tym, że nauczyciel jednej z łomżyńskich szkół średnich został pobity przez dwóch nastolatków – uczniów innych szkół średnich w mieście przy ul. Spółdzielczej. Kilka dni później 23-latek pobił 15-latka przy ul. Pięknej. ktoś. W pierwszym przypadku sprawcy zostali natychmiast zatrzymani, w drugim napastnika ustalono po dwóch tygodniach od zdarzenia. 
Mimo kilku takich doniesień z ostatnich tygodni policjanci podają jednak, że tego typu zdarzeń jest niewiele. Przez 10 miesięcy roku – czyli do końca października - zdarzeń dotyczących udziału w bójce lub pobiciu, czy spowodowania uszczerbku na zdrowiu innej osoby było 18.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę