Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

ŁSM pyta mieszkańców czy chcą ciepłej wody w nocy?

Władze Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przeprowadzają ankietę wśród mieszkańców bloków z pytaniem: Czy jest Pani / Pan za całodobowym włączeniem cyrkulacji ciepłej wody użytkowej w Państwa budynku? W wolnym „tłumaczeniu” oznacza to pytanie o to czy mieszkańcy chcą ciepłej wody przez cała noc, czy nie – czyli tak jak jest obecnie.

Od wielu lat w zasobach ŁSM w Łomży funkcjonuje automatyczne nocne wyłączenie cyrkulacji centralnej ciepłej wody użytkowej. Efekt jest taki, że po godz. 24. ciepła woda w kranie wcale nie jest ciepła, ale jak przekonywano za to jest taniej. 
- Otrzymujemy zgłoszenia o uciążliwości, jaką niesie ze sobą brak ciepłej wody w kranach w godzinach nocnych. Szczególnie dotyka to tych mieszkańców, którzy pracują w systemie zmianowym – informuje Krzysztof Cieśliński, wiceprezes ŁSM  tłumacząc dlaczego zdecydowano się na ankietę wśród mieszkańców. - Z najnowszych analiz wynika, że nocne wyłączanie cyrkulacji c.c.w.u. w skali miesiąca, przy obecnych cenach ciepła to: około 50 zł oszczędności dla budynku czteroklatkowego (45 lokali), i około 120 zł oszczędności dla budynku dziewięcioklatkowego (100 lokali).
Wyniki ankiety będą przygotowane dla każdego bloku osobno. Ankiety są już dostępne na stronie internetowej spółdzielni, a po niedzieli mają być dostarczone do wszystkich mieszań. Chcący zmiany stanu obecnego powinni je wypełnić i dostarczyć do biura Administracji Osiedla, obsługującej dany budynek: Administracja Osiedla Centrum – ul. Bernatowicza 6, Administracja Osiedla Jantar – ul. Wyszyńskiego 8, Administracja Osiedli Górka Zawadzka i Konstytucji – ul. Konstytucji 3 Maja 2.
Zarząd ŁSM zapewnia, że zdecyduje większość głosów danego bloku przy czym niedostarczenie wypełnionej ankiety jest równoznaczne z akceptacją dotychczasowych zasad, to jest wyłączenia cyrkulacji c.c.w.u. w godzinach 0:00 – 4:00.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę