Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Będzie ocieplenie

Nad ranem temperatura powietrza w okolicach Łomży spadła do -3,4°C. Tyle o godzinie 7.00 było w Marianowie na stacji pogodowej IMGW. Teraz ma się już ocieplać. Synoptycy przynajmniej na kilka kolejnych nocy nie zapowiadają przymrozków.

W środę w regionie zachmurzenie duże, a po południu możliwe opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna wzrosnąć może do 3°C. W nocy tylko trochę chłodniej. Temperatura minimalna w województwie podlaskim może spaść od 0°C do 2°C. Synoptycy z białostockiego zespołu Centralnego Buyra Prognoz Meteorologicznych IMGW spodziewają się silnych zamgleń, z mgłą lokalnie ograniczająca widzialność do 200 m.

W czwartek cieplej od 4°C do 6°C, zachmurzenie duże i miejscami słabe opady deszczu lub mżawki. Wiatr rano słaby, później umiarkowany, okresami porywisty, południowy. W kolejnych dniach temperatura powietrza jeszcze ma trochę rosnąć do 9°C w sobotę.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę