Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

W nocy już mróz

W ciągu dnia będzie chłodno 2°C - 3°C i możliwe przelotne opady deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. W nocy w regionie będzie mróz. Synoptycy z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych prognozują, że temperatura minimalna w regionie wyniesie od -3°C do -1°C. Przy gruncie będzie jeszcze zimniej.

Spadek temperatury poniżej zera sprawi, że na mokrych nawierzchniach dróg i chodników będzie pojawiał się lód, czyli może być ślisko i trudne warunki jazdy. We wtorek w ciągu dnia w regionie słabe, przelotne opady śniegu i temperatura maksymalna od 1°C do 2°C, a kolejna noc – z wtorku na środę – jeszcze zimniejsza z temperaturami minimalnymi od -3°C do -2°C.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę