Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Upalnie do końca tygodnia

Do końca tygodnia utrzyma się upalna i na ogół bezchmurna pogoda. Najbliższy pewny deszcz spadnie w sobotę. Po krótce taką pogodę dla ziemi łomżyńskiej prognozuje białostockiej biuro meteorologiczne. Jak mówi Wiesław Winnicki gorąco przez cały tydzień z lekką przerwą w sobotę... później znów wróci upalne latą. Z niewielką tylko tendencją do przelotnych opadów deszczu.


Upalne lato choć dobre dla urlopowiczów coraz bardziej daje się we znaki rolnikom. Niektórzy z nich już zaczynają szacować straty i mówią że będą one bardzo duże. Są miejscowości, gdzie od kilku tygodni nie spadła kropla deszczu. Brak wody najbardziej odczuwają rolnicy, którzy gospodarstwa mają na słabych glebach. W powiecie kolneńskim to większość. Zdaniem specjalistów z Wojewódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie Powiedział nam Tadeusz Kuszcza – specjalista ds. produkcji roślinnej w PWODR w Szepietowie. Jego zdaniem suszę już widać.
Straty spowodowane susza mogą być znaczne, bo nałożą się na te spowodowane wiosennymi przymrozkami twierdza eksperci.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę