Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@

Groźne zderzenie

Trzy samochody zderzyły się na ulicy Zawadzkiej w Łomży. Do wypadku doszło w okolicy przejścia dla pieszych i przejazdu rowerowego pomiędzy parkiem Jana Pawła II, a Skate Parkiem przy ul. Księżnej Anny. Dziecko jadące w jednym z samochodów zostało przewiezione do szpitala.

Około godziny 17.30 doszło tu do klasycznego drogowego domina. W tył passata zatrzymującego przed przejściem uderzył ford focus, w którego tył uderzył VW transporter.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę