Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Będzie więcej miejsc parkingowych w centrum

Główne zdjęcie
Przygotowywanie parkingu przy ul. Giełczyńskiej

Najpierw ekipy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży uprzątnęły teren, a teraz rozkładają wielkie płyty betonowe. Wszystko to na prywatnych działkach pomiędzy ulicami Dworną, Giełczyńską i Placem Niepodległości - w głębi za obecnym parkingiem przy Giełczyńskiej. - Powstanie tu około 110 dodatkowych miejsc parkingowych – mówi Mariusz Zapert, zastępca dyrektora MPGKiM Łomża. Teren został miastu użyczony z takim przeznaczeniem.

Jak wyjaśnia Zapert prace wykonywane są w ramach bieżącego utrzymania dróg w Łomży. Ułożonych tu ma być około 600 płyn tzw. lotniskowych, które MPGKiM ma z odzysku. Były zdjęte z ulic, które wcześniej remontowano i które teraz mają już asfaltową nawierzchnię.
- Prace z ich układaniem powinniśmy zakończyć w połowie grudnia – mówi dyrektor Zapert.
Po zakończeniu prac kierowcy samochodów parkujących przy Giełczyńskiej będą mieli możliwość wyjazdu także bezpośrednio w ulicę Dworną – dróżką przed działką sióstr Benedyktynek.

zobacz: Parking przy ulicy Giełczyńskiej dla wszystkich


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę