Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Uciekał i wypadł z drogi przed przejazdem

18-latek, od czterech miesięcy miał prawo jazdy. Jadąc renaultem laguną nocą nie chciał zatrzymać się do kontroli policjantom z Zambrowa. Ścigany uciekał. Jadąc drogą od Wygody w kierunku wsi Modzele Wypych na łuku drogi przed dojazdem do przejazdu kolejowego, samochód wypadł z drogi i dachował. Ranny kierowca został zabrany do szpitala.

Do wypadku doszło około północy, ale pościg zaczął się znacznie wcześniej w Zambrowie.  Agnieszka Predko oficer prasowy zambrowskiej komendy podaje, że tutejsi policjanci pojazd do kontroli chcieli zatrzymać w Zambrowie na ulicy Łomżyńskiej. Kierowca nie zatrzymał się i zaczął szybko uciekać w kierunku Łomży. Jechał bardzo szybko, i ścigający samochód policjanci stracili go oczu. 
- O uciekającym w kierunku Łomży kierowcy powiadomiono komendę policji w Łomży, a po niedługim czasie otrzymaliśmy informacje, że ten samochód miał wypadł z drogi we Modzelach Wypychach – mówi Agnieszka Predko dodając, że to już na terenie powiatu łomżyńskiego i sprawą zajmują się policjanci z Łomży.  
Urszula Brulińska z KMP w Łomży podaje, że samochodem, który wypadł z drogi kierował młody mężczyzna – rocznik 1999. Ranny został zabrany do szpitala. Pobrano od niego krew do badań pod kątem zawartość alkoholu bądź środków odurzających. Okoliczności zdarzenia są szczegółowo wyjaśniane.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę