Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 11.07.2005

W dniu dzisiejszym w biurze Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej odbyło się zorganizowane przez Izbę spotkanie z Panem Januszem Krzyżewskim, Marszałkiem Województwa Podlaskiego. Naszą Izbę reprezentowali: Prezes Rady Izby Maciej Krzysztof Zajkowski, Vice Prezesi Józef Kosiorek i Stanisław Kaczyński, Członek Rady Pan Artur Filipkowski oraz Dyrektor biura Izby Tomasz Chrostowski.
Podczas prowadzonych rozmów Marszałek potwierdził plany otwarcia drogi nr 61 dla ruchu zgodnie z projektowaną obciążalnością (10 ton). Podkreślił również duże znaczenie trasy 61 na mapie infrastruktury drogowej Podlasia. Na pytania dotyczące funduszy przeznaczonych na wspieranie rozwoju biznesu na terenie Łomży i okolic, wskazał na możliwość ubiegania się o środki z programów SPO WKP oraz ZPORR. Ostatnią poruszoną dziś kwestią była budowa lotniska
w Czerwonym Borze. Według Marszałka priorytetem jest przebudowa lotniska Krywlany w Białymstoku, lotnisko w Czerwonym Borze ma powstać później.

Z poważaniem

Dyrektor biura Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej
Tomasz Chrostowski

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę