czwartek, 22 sierpnia 2019 napisz DONOS@

Zginął przygnieciony drzwiami

Tragiczny wypadek w Śniadowie. Podczas prac remontowo-budowlanych w budynku stodoły zginął 57-letni mężczyzna. Z pierwszych informacji wynika, że przygniotły go ciężkie drzwi.

Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w środę przed godziną 13. Przybyły na miejsce lekarz pogotowia stwierdził zgon mężczyzny. Na miejscu są też policjanci, którzy pod nadzorem prokuratury będą wyjaśniać wszelkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

190726023848.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę