Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Zginął przygnieciony drzwiami

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Tragiczny wypadek w Śniadowie. Podczas prac remontowo-budowlanych w budynku stodoły zginął 57-letni mężczyzna. Z pierwszych informacji wynika, że przygniotły go ciężkie drzwi.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w środę przed godziną 13. Przybyły na miejsce lekarz pogotowia stwierdził zgon mężczyzny. Na miejscu są też policjanci, którzy pod nadzorem prokuratury będą wyjaśniać wszelkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę