Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Dwie osoby ranne po wypadku na drodze Łomża - Ostrołęka

Po zderzeniu półciężarówki z osobówką przez ponad dwie godziny całkowicie zablokowana była droga krajowa nr 61 Łomża – Ostrołęka. Do wypadku doszło w Chojnach Młodych. Po wypadku dwie osoby zastały zabrane do szpitala - przy czym jedna odniosła poważne obrażenia.

Do zderzenia doszło około godz. 10.40, a chwilę później na miejsce wysłano wszystkie służby ratunkowe. Strażacy musieli uwalniać uwięzioną w zniszczonym samochodzie osobowym kobietę, która w poważnie ranna została zabrana do szpitala. Do szpitala na obserwcaję zostało przewieziono także małe dziecko, które jechało w jednym z aut.
Ze wstepmnych ustalen policji wynika, że do wypadku doszło, gdy kierująca audi kobieta wyjeżdzała z drogi podporządkowanej prowadzącej od Szczepankowa na drogę krajową nr 61 Łomża - Ostrołęka.
W tej chwili (ok godz. 13.30) ruch w miejscu wypadku odbywał się wahadłowo.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę