Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Bo koła odkręciły się od ciężarówki

Do niecodziennego wypadku doszło w poniedziałek wieczorem na drodze między Piątnica a Marianowem. Od ciężarówki jadącej pod górkę w kierunku Marianowa odkręciły się dwa koła tzw. bliźniaki z tylnej osi. Toczące się uderzyły w jadące drogą renault clio, które następnie uderzyło w przydrożną barierkę ochronną.

Do zdarzenia doszło około godziny 19.40. Policja podaje, że była to kolizja, a kierowca ciężarowego mercedesa został ukarany mandatem za jazdę niesprawnym technicznie samochodem. Na szczęście kobiecie jadącej clio nic złego się nie stało.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę