Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Szybki i pijani

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Z prędkością 134 km/h pędził Aleją Piłsudskiego w Łomży 23-latek w volvo. Mężczyzn został zatrzymany tuż po północy. Dostał mandat w wysokości 500 zł, 10 punktów karnych i na trzy miesiące straci prawo jazdy. Pędzący 23-latek to nie jedyny kierowca, który wpadł w weekend w oko łomżyńskim policjantom. Pięciu innych jechało nad dwóch gazach.

Niechlubnym rekordzistą okazał się kierujący volkswagenem, który prowadził auto mając ponad 2,1 promila alkoholu w organizmie. Policjanci ustalili też, że zatrzymany do kontroli mężczyzna kierował autem pomimo cofniętych uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. 
Jak podaje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży w weekend funkcjonariusze przerwali dalszą podróż także mężczyźnie siedzącemu za kierownicą skody, który miała prawie 1,8 promila. Na drogę wyjechali także kierowcy hondy i audi, u których badania alkomatem wykazały w ich organizmach odpowiednio 1,6 i 0,6 promila alkoholu. Dodatkowo skontrolowany przez mundurowych kierujący hondą „zapomniał”, że nie ma prawa jazdy. Łomżyńscy policjanci zatrzymali też kierującego hondą, który wydmuchał ponad 0,50 promila. 
Pijanym kierowcom, którzy jeszcze mieli prawa jazdy dokumenty zostały zatrzymane przez policjantów. Wszyscy będą odpowiadać przed sądem, gdzie grożą im wysoki grzywny, utrata prawa jazdy, ale nawet więzienie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę