Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Uwaga będzie ślisko

- Po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu, które występowały w dzień przy temperaturze powyżej 0°C prognozuje się spadek temperatury powietrza poniżej 0°C powodujący zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników – ostrzega Wiesław Winnicki dyżurny synoptyk z białostockiego zespołu IMGW-PIB.

Synoptyk wydał ostrzeżenie przed oblodzeniem,  które ważne będzie od godz. 20. do 7 rano. Zjawisku nadał pierwszy w trzystopniowej skali stopień zagrożenia. Zgodnie z jego przewidywaniami nocą temperatura minimalna w województwie podlaskim spadnie nawet do -1°C, a  przy gruncie do -2°C.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę