Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Podlaskie SLD opuścił szef...

Przewodniczący Podlaskiej Rady Wojewódzkiej SLD Wojciech Siemionek zrezygnował w poniedziałek z funkcji, a także z członkostwa w Sojuszu. Siemionek uzasadnił swoją decyzję tym, że nie chce akceptować "niedemokratycznych form zarządzania partią", dlatego nie chce dłużej nią kierować.


„SLD nie daje się zmienić. Nadal przeważa gra interesów, starych układów i osobistych karier. Co prawda w »centrali« postawiono na młode kierownictwo, ale dzisiaj widzę, że był to tylko »zabieg kosmetyczny«. Pozostały bowiem te same skompromitowane mechanizmy kierowania partią oraz pozostali ludzie, którzy doprowadzili do niebywałego kryzysu SLD i nigdy nie zostali z tego rozliczeni” - napisał w oświadczeniu Siemionek.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę