Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Zajęcia w ramach Projektu Europejskiego Funduszu Społecznego

Szanowni Rodzice Od października 2017 roku podobnie jak w roku ubiegłym trwają zajęcia w ramach Projektu "Kształtowanie kompetencji kluczowych szansą na lepszą jakość edukacji przedszkolnej". Przypomnijmy: Projekt ten jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt trwać będzie do 30 czerwca 2018 roku. Głównym koordynatorem projektu jest Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji. Realizacja tego Projektu wzbogaca ofertę naszego przedszkola poprzez następujące zadania: Zajęcia dodatkowe "Angielski przedszkolaka", Zajęcia dodatkowe "Dziecięca matematyka" i zajęcia wyrównawcze wg programu Gruszczyk - Kolczyńskiej, Warsztaty "W świecie filmu i teatru", Koło informatyczne "Monitorek", Warsztaty taneczne "Roztańczone przedszkolaki" oraz Warsztaty plastyczne "Tęcza". W ubiegłym roku szkolnym wsparcie projektowe otrzymało 100 dzieci, w tym roku kolejne 47 dzieci. Projekt zakończy się 30 czerwca 2018 roku. Szczegółowe harmonogramy zajęć znajdą Państwo na tablicach ogłoszeń lub drzwiach do sal zajęć.

Agata Komorowska
cz, 09 listopada 2017 22:31
Data ostatniej edycji: cz, 09 listopada 2017 22:48:19

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę