Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Maturzyści chcą sprawdzić swoje prace

Około 120 maturzystów, z czego 2/3 z województwa podlaskiego, zgłosiło Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży chęć zapoznania się ze swoją, już ocenioną, pracą maturalną. Najbardziej tegorocznych maturzystów interesują arkusze z języka polskiego i historii. Aby mieć taką możliwość należy zwrócić się do OKE pisemnie - osobiście, za pośrednictwem poczty lub Internetu i wówczas, aby uniknąc spiętrzenia zainteresowanych bowiem prace można oglądać tylko w siedzibie OKE w Łomży, wyznaczony zostanie dzień i godzina takiego czytania.

Wgląd do sprawdzonej pracy ma tylko jej autor - osoby towarzyszące nie są nawet wpuszczane do biur Okręgowej komisji Egzaminacyjnej. Nie ma też możliwości dyskusji na temat oceny czy jej zmiany i być może dlatego pierwszego dnia kiedy było to możliwe (11.07) skorzystała z tej możliwości tylko połowa spośród maturzystów, którzy wcześniej zgłaszali taką chęć. Prace maturalne będą przechowywane w OKE przez pół roku.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę