Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Pomóżmy rodzinie sprowadzić ciała do Polski!

W piątek 3-go listopada 2017, dwuletnia Laura straciła mamę, tatę oraz 5 letnią siostrę w tragicznym wypadku na północy Islandii. Samochód, którym jechali, wpadł do wody na przystani promowej, gdzie cumuje statek odpływający na wyspę Hrísey. Rodzice i siostra zginęli w wypadku. To byli Polacy – on pochodził z Łomży. Teraz rodzina prosi o wsparcie także finansowe w tych trudnych chwilach.

Komunikat z prośbą o wsparcie finansowe opublikowany został przez rodzinę w serwisie www.gofundme.com. Pieniądze potrzebne są na załatwienie wszystkich formalności, na sprowadzenie ciał do Polski i jeśli coś zostanie to również na spełnienie maleńkich, dziecięcych marzeń Laury. 

Dla osób chcących dokonać przelewu bezpośrednio na konto w Polsce, dane poniżej:
Dariusz Makowski
Bank PKO BP
SWIFT/BIC: BKOPLPW
IBAN: PL48102013320000130210815654


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę