Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Pijany motocyklista uciekał przed policją

Blisko 1,9 promila alkoholu w organizmie miał 28-latek, który we wtorkowy wieczór uciekał motocyklem przed policyjnym pościgiem. Po zatrzymaniu uciekiniera okazało się, że jest pijany, ma torebkę foliową z zawartością białego proszku, oraz sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do 2021 roku.

Jak relacjonuje policja we wtorek około godziny 17.00, podczas kontroli prędkości w miejscowości Czerwone, policjanci zauważyli motocykl, który jechał bez włączonych świateł mijania. Mundurowi wydali kierowcy polecenie zatrzymania się do kontroli drogowej, ale ten je zlekceważył i rozpoczął ucieczkę. 
- Mimo sygnałów świetlnych i dźwiękowych nakazujących zatrzymanie się, kierowca jednośladu nie reagował i kontynuował ucieczkę – przekazują policjanci z wydziału prasowego KWP w Białymstoku. - W trakcie jazdy wielokrotnie zajeżdżał drogę policjantom, a także jechał slalomem uniemożliwiając im jego wyprzedzenie. W pewnym momencie motocyklista gwałtownie skręcił w lewo. Aby uniknąć zderzenia z kierowcą jednośladu interweniujący policjanci musieli nagle hamować. Po wykonaniu tego manewru, motocyklista wjechał do przydrożnego rowu, porzucił pojazd i kontynuował ucieczkę pieszo. 
Chwilę później został zatrzymany. Okazało się, że to pijany 28-latek. Badanie wykazało blisko 1,9 promila alkoholu w organizmie. Podczas kontroli mężczyzny policjanci ujawnili torebkę foliową z zawartością białego proszku, a po sprawdzeniu kierowcy w policyjnych systemach okazało się, że ma on zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do 2021 roku.
28-latek trafił do policyjnego aresztu, a o jego dalszym losie ma zdecydować sąd.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę