Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Zderzenie w Olszynach

Kierowca busa uderzył w tył golfa, który obrócił się i wypadł z drogi zatrzymując się na pobliskim ogrodzeniu. Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło po godzinie 9.00 w Olszynach na terenie gminy Piątnica.

Na miejscu natychmiast po zdarzeniu zjawiły się wszystkie służby ratunkowe - pogotowie, straż pożarna i policja, ale na szczęście nikomu z jadących autami nic złego się nie stało. Ewelina Szlesińska z komendy policji w Łomży podaje, że całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa, a jej sprawca został ukarany przez policjantów mandatem.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę