Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Znowu pijani za kółkiem

Ponad 70-ciu pijanych kierowców zatrzymano w miniony weekend na drogach województwa podlaskiego. Zatrzymany przez policję rekordzista miał 16 lat i niemal 3,5 promila alkoholu we krwi. To prawdziwa plaga mówią policjanci. Pijani jeździli praktycznie wszystkim czym się dało. Wśród zatrzymanych nietrzeźwych kierowców byli rowerzyści, byli ojcowie rodziny wiozący dzieci z weekendowego wypoczynku, a nawet nastolatkowie, którzy jeszcze nie zdążyli odebrać prawa jazdy - podkreśla Kamil Tomaszczuk z biura prasowego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku.


Statystycznie pijanego za kierownica łatwiej można było spotkać na drodze w niedzielę. Tego dnia policjanci w całym województwie zatrzymali równo 50 nietrzeźwych kierowców. Kolejnych kolejnych 21 pijanych z za kierownic samochodów policjanci wyciągnęli w sobotę. Tradycyjne apele o rozwagę do kierowców na niewiele się zdają. Osób prowadzących pojazdy pod wpływem alkoholu nie ubywa.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę