Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 29 listopada 2022 napisz DONOS@

Skopali volvo

Pijani 32 oraz 35-latek uszkodzili volvo. Mężczyźni uderzali w auto rękoma, kopali w drzwi oraz klapę bagażnika. Pokrzywdzony oszacował wstępnie straty około 800 złotych. Sprawcy szybko zostali ujęci – starszy miał około 1,7 promila, a młodszy około 1,5 promila alkoholu w organizmie. Wytrzeźwieli w komendzie, ale to nie koniec ich kłopotów.

Do zdarzenia doszło w sobotę na drodze wojewódzkiej 647 Turośl – Kolno - Stawiski, około 3 km od Kolna. Jak podaje policja około godziny 21. dyżurny komendy policji w Kolnie otrzymał zgłoszenie o uszkodzeniu samochodu. Gdy na miejsce dotarli funkcjonariusze zastali tam 24-latka wraz z jego kolegami, który oświadczył, że auto zostało zniszczone przez dwóch mężczyzn. Do dewastacji  samochodu doszło w trakcie jego postoju na poboczu. Wówczas do volvo podeszło dwóch mężczyzn, którzy zaczęli uderzać w auto rękoma, a także kopać drzwi samochodu oraz klapę bagażnika. Następnie sprawcy odjechali z miejsca zdarzenia.
Już po chwili poszukiwań mundurowi zatrzymali jednego z nich, a drugiego w niepełna pół godziny później. Byli to 32 oraz 35-letni mieszkańcy Kolna. Mężczyźni byli pijani - u młodszego badanie alkomatem wykazało około 1,7 promila alkoholu w organizmie, natomiast u starszego około 1,5. Obaj noc spędzili w policyjnym areszcie, a po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty. Zgodnie z artykułem 288 kodeksu karnego kto cudzą rzecz niszczy, uszkadza lub czyni niezdatną do użytku, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. W tym wypadku z tym drugim przypadkiem mieliśmy do czynienia. Karę ma wymierzyć im sąd.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę