Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@

Zaginął 14-latek z Grajewa

Główne zdjęcie
Zaginiony Artur Szymkiewicz z Grajewa (fot. KWP Białystok)

1 listopada 2017 r. około godziny 20:00 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił do domu, jak też nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną oraz znajomymi. Policjanci poszukują zaginionego 14-letniego mieszkańca Grajewa.

Zaginiony to: Artur Szymkiewicz. Chłopiec w chwili zaginięcia ubrany był w szaro–zieloną kurtkę, granatowe dżinsowe spodnie, granatową bluzę z  kapturem oraz czerwone  buty sportowe.
Rysopis zaginionego: Wzrost około 185 cm, waga około 75 kg, średnia budowa ciała, pociągła twarz, krótkie, proste, czarne włosy, lekko odstające uszy.

Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej policji w Grajewie pod numerem telefonu /86/ 474 18 12, bądź z najbliższą jednostką Policji - telefon 997 lub 112.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę