piątek, 13 grudnia 2019 napisz DONOS@

VI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Karate Kyokushin

W niedzielę 20 lutego 2005r. odbyły się w hali im. Olimpijczyków Polskich w Łomży VI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Karate Kyokushin.

WYNIKI

kata dziewczynki
I miejsce: Beata Sienkiewicz (Białystok)
II miejsce: Karolina Zajkowska (Łomża)
III miejsce: Klaudia Roszkowska (Łomża)
kata chłopcy
I miejsce: Norbert Szczęsny (Suwałki)
II miejsce: Adam Kawka (Augustów)
III miejsce: Daniel Kimszal (Suwałki)
kata młodziczek
I miejsce: Dominika Lisiewicz (Suwałki)
II miejsce: Aleksandra Zajkowska (Łomża)
III miejsce: Aleksandra Stańczyk (Suwałki)
kata młodzików
I miejsce: Mateusz Krejpcio (Suwałki)
II miejsce: Łukasz Sieńko (Suwałki)
III miejsce: Maciej Roszkowski (Łomża)
kata juniorki
I miejsce: Natalia Kinga Krejpcio (Suwałki)
II miejsce: Joanna Twarogowska (Suwałki)
III miejsce: Ewelina Karpińska (Augustów)
kata juniorzy
I miejsce: Tomasz Lewkowicz (Suwałki)
II miejsce: Michał Butyłkin (Suwałki)
III miejsce: Konrad Will (Suwałki)
lekki kontakt – juniorki
I miejsce: Ewelina Ostrowska (Augustów)
II miejsce: Ewelina Karpińska (Augustów)
III miejsce: Natalia Dziekońska (Łomża)
lekki kontakt – juniorzy (-75 kg)
I miejsce: Konrad Will (Suwałki)
II miejsce: Gerard Will (Suwałki)
III miejsce: Dawid Zajko (Suwałki)
lekki kontakt – juniorzy (+75 kg)
I miejsce: Tomasz Lewkowicz (Suwałki)
II miejsce: Paweł Lewkowicz (Suwałki)
III miejsce: Hubert Proniewski (Łomża)
kumite kobiet
I miejsce: Iwona Sturgulewska (Augustów)
II miejsce: Zuzanna Kozłowska (Łomża)
III miejsce: Beata Chilińska (Grajewo)
kumite mężczyzn (-60 kg)
I miejsce: Marek Romanowski (Suwałki)
II miejsce: Mirosław Ejsmont (Białystok)
III miejsce: Sebastian Chudowolski (Augustów)
kumite mężczyzn (-70 kg)
I miejsce: Wojciech Mackiewicz (Suwałki)
II miejsce: Marek Czech (Łomża)
III miejsce: Tomasz Głębocki (Łomża)
kumite mężczyzn (-80 kg)
I miejsce: Maciej Decewicz (Suwałki)
II miejsce: Przemysław Witkowski (Suwałki)
III miejsce: Robert Dzieniszewski (Białystok)
Kumite mężczyzn (+80 kg)
I miejsce: Maciej Pezowicz (Łomża)
II miejsce: Damian Świacki (Suwałki)
III miejsce: Marcin Wasilewski (Suwałki)

Klasyfikacja ośrodków: I miejsce: Suwałki – 76 pkt
II miejsce: Łomża – 22 pkt
III miejsce: Augustów – 18 pkt
IV miejsce: Białystok – 9 pkt
V miejsce: Grajewo – 1 pkt

191129105325.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę