Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Tragiczny bilans świąt

Główne zdjęcie
Zdarzenie pod Bożejewem

Podczas tegorocznej akcji „Znicz”, która zaczęła się w ubiegły piątek, policjanci na terenie województwa podlaskiego zatrzymali 53 kierowców pod wpływem alkoholu. W tym czasie doszło tu do 13 wypadków drogowych, w których 6 osób zginęło, a 15 zostało rannych. To znacznie więcej niż przed rokiem.

Jak przekazuje Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku w tegoroczna akcję „Znicz”  zaangażowanych było ponad 4700 mundurowych. Działania  trwały do wczoraj. W ich ramach policjanci dbali o bezpieczeństwo i porządek, ale także prowadzili akcje profilaktyczne propagując m.in. prawidłowe i bezpieczne zachowania wśród kierujących, rozdawali elementy odblaskowe wśród pieszych przypominając jednocześnie, że w określonych sytuacjach noszenie ich jest obowiązkowe. Niestety tegoroczny bilans świąt jest tragiczny. W ciągu siedmiu dni odnotowano na terenie województwa podlaskiego 13 wypadków drogowych, w których 6 osób zginęło, a 15 zostało rannych. Rok wcześniej doszło do 10 wypadków drogowych, w których 2 osoby zginęły, a 13 zostało rannych. W tym roku więcej było także pijanych kierowców. Funkcjonariusze zatrzymali 53 kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę po alkoholu, a przed rokiem było ich „tylko” 38.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę