Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Po wypadku zablokowana droga Łomża - Ostrów Mazowiecka

Dwie osoby ranne zostały zabrane do szpitala po wypadku do którego doszło na drodze Łomża – Ostrów Mazowiecka. Około godziny 10.15 na mostku nad rzeką Ruż, pomiędzy wsiami Jakać Dworna a Tyszki Nadbory zderzyły się samochód osobowy z ciężarówką. Droga w obu kierunkach jest zablokowana.

Do wypadku doszło w pobliżu granicy województw mazowieckiego i podlaskiego, dlatego na pomoc ruszyły służby ratunkowe z Łomży i Ostrołęki. Okazało się, że wypadek wydarzył się po stronie mazowieckiej. Dwie ranne osoby zostały zabrane do szpitala w Ostrołęce. 
Prawdopodobnie kierowca osobówki jadącej w kierunku Łomży wyprzedzał ciężarówkę i wyjechał na czołówkę z inną ciężarówką jadącą w przeciwnym kierunku.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę