Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadek motocyklisty

Kierujący motocyklem młody mężczyzna uderzył w tył osobówki. Ranny został zabrany do szpitala. Do wypadku doszło w Zaruziu pomiędzy Łomżą a Ostrołęką.

Do wypadku doszło w czwartek po godzinie 13. Na razie nie są znane okoliczności w jakich doszło do zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym. Te na miejscu wyjaśniają policjanci. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży podaje jedynie, że w związku z wypadkiem nie ma utrudnień na drodze krajowej nr 61 Łomża – Ostrołęka, bo do zdarzenia doszło na drodze obok.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę