Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Zderzenie obok rowerzysty

Trzy samochody uczestniczyły w zderzeniu na drodze Łomża – Zambrów. Doszło do niego, gdy kierowcy dwóch z nich omijali rowerzystę. Mimo, że całe zdarzenia wyglądało bardzo groźnie nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło około godziny 12.20 w pobliżu Wygody, ale za torami kolejowymi, czyli na terenie powiatu zambrowskiego. Mł. asp. Agnieszka Predko oficer prasowy tutejszej komendy policji podaje, że w zdarzeniu uszkodzone zostały trzy samochody – audi A3, vw passat i saab. Kierowca audi, 28-letni mieszkaniec powiatu kolneńskiego, jechał w kierunku Łomży, za sabem, którym kierowała 41-latka z powiatu bartoszyckiego. Kobieta wyprzedzała rowerzystę i ten sam manewr zaczął wykonywać także kierowca audi, który – jak wynika z policyjnych ustaleń  - najwyraźniej nie upewnił się, czy może go wyprzedzać. Audi zjechało na przeciwległy pas i wyjechało na czołówkę z jadącym w przeciwnym kierunku passatem, którym kierował 31-letnimieszkańec powiatu wysokomazowieckiego. Doszło do zderzenia audi i passa, przy  czym jeden z samochodów uderzył jeszcze w saaba. Na szczęście kierującym samochodami, ani rowerzyście, który jechał tuż obok, nic się nie stało. Policjantka podaje, że początkowo ruch drogą krajową nr 64 Łomża – Zambrów w miejscu kolizji odbywał się wahadłowo, ale  teraz nie ma tam już większych utrudnień.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę