Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Powracający złodziej

46-letni mężczyzna wykopał i wyrwał z ziemi około 60 metrów aluminiowego kabla, powodując straty w wysokości 6 tysięcy złotych. Do kilku październikowych kradzieży dochodziło na jednej z posesji w gminie Przytuły. Policjanci złodzieja zatrzymali na gorącym uczynku podczas usiłowania kolejnej kradzieży w tym miejscu.

Jak przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży 46-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego został zatrzymany w piątek  na gorącym uczynku na posesji, z której kradziono kabel. Policjanci znaleźli przy nim szpadel do kopania oraz piłę do cięcia metalu, które miały służyć popełnieniu przestępstwa.
W sobotę mężczyzna usłyszał dwa zarzuty kradzieży oraz usiłowania kradzieży mienia i będzie odpowiadał przed sądem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę