Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@
Ubieram.png

Sklep sieci Ubieram wreszcie w Łomży!

Mieszkańcy Łomży i jej okolic przy okazji bytności w Ostrołęce, Zambrowie czy innych miastach północno-wschodniej Polski chętnie zaglądali do sklepów sieci Ubieram Tania Odzież, narzekając, że nie mają ich na miejscu. Ich kłopoty właśnie się skończyły, bowiem dziewiąty sklep tej renomowanej firmy został właśnie otwarty w Łomży, oferując klientom największy wybór odzieży, obuwia, galanterii, dodatków i innych towarów w najkorzystniejszych cenach.

Kupiłam nową, firmową torebkę! – nie kryje radości pani Sylwia. – Nie dość, że za nieduże pieniądze, to jeszcze bardzo oryginalną – na pewno w Łomży nikt takiej nie ma, a to też jest ważne!

Rodzinna firma Ubieram Tania Odzież od początku swego istnienia postawiła na najwyższą jakość usług i oferowanego towaru, dzięki czemu rozwija się bardzo dynamicznie. Jest to możliwe dzięki temu, że posiada własną sortownię, do której trafia towar sprowadzany w hurtowych ilościach bezpośrednio z Wielkiej Brytanii. Daje to możliwość oferowania klientom w sklepach sieci wyselekcjonowanych ubrań, obuwia i innych towarów najlepszej jakości w bardzo korzystnych cenach. Podobnie jest we właśnie otwartym sklepie w Łomży, mieszczącym się przy al. Legionów 54F/1 – za Stokrotką niedaleko dworca, obok chińskiego centrum handlowego.

Przestronne wnętrze i elegancki wystrój zachęcają do odwiedzenia tego miejsca, a zakupy ułatwia nie tylko to, że wykwalifikowane sprzedawczynie są bardzo pomocne, chętnie wskazując potrzebny rozmiar czy rodzaj odzieży, ale również podział wycenionych towarów na działy dziecięcy, damski i męski. Chcąc kupić koszulę, sukienkę czy kurtkę wystarczy tylko podejść w odpowiednie miejsce do wieszaków i dokonać wyboru, co z racji ogromnej ilości towaru może zająć nieco czasu. Podobnie jest z obuwiem, dodatkami, galanterią, pościelą, bielizną, zabawkami, naczyniami, gadżetami oraz innym towarem – wszystko jest wycenione i starannie posegregowane.

Jest tu bardzo duży wybór odzieży – ocenia pani Iwona. – Dzieci rosną szybko, a mam ich trójkę, więc zakupy w takim sklepie jak Ubieram to dla mnie podwójna korzyść: nie przepłacam, a dzieci są zadowolone, bo to ładne ubrania. Szybko też znalazłam potrzebne rzeczy, jestem zadowolona!
Szukam kurtki do pracy w ogrodzie: mocnej, ciepłej, no i nie za drogiej, takiej na kieszeń emeryta – mówi pan Stanisław, ciesząc się, że przy takim wyborze i promocyjnych cenach na pewno znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

W łomżyńskim sklepie Ubieram towar wymieniany jest co wtorek, tak więc wtedy warto polować na nowości i okazje. Łowcy promocji też znajdą tu coś dla siebie, bowiem już od środy każdego dnia towar jest przeceniany o 15 %, w niedzielę zapłacimy za sztukę 4 zł, a w poniedziałek już tylko 2 zł. W dodatku sklep otwarty jest przez cały tydzień, tak więc nawet osoby bardzo zapracowane mają szansę zrobienia w nim zakupów. Można płacić w nim gotówką oraz kartą, a nawet przyjść z dziećmi, które można zostawić w przytulnym kąciku zabaw. Warto też robić zakupy regularnie, bo Karta Klienta Ubieram daje sporo korzyści: za każde wydane 4 zł otrzymujemy 1 punkt; gdy zgromadzimy ich 100, otrzymujemy kupon rabatowy w wysokości 10 zł.

Łomżyński sklep Ubieram Tania Odzież to trzecia co do wielkości placówka tej firmy i zarazem jeden z największych i najpełniej zaopatrzonych sklepów tego typu w regionie – warto przekonać się o tym osobiście już dziś, żeby nie żałować straconych okazji!


Sklep Ubieram - Łomża, al. Legionów 54 F/1
budynek za Stokrotką, lokal obok Chińskiego Centrum Handlowego
Czynny:
Poniedziałek 9.00 – 17.00
Wtorek – piątek 9.00 – 18.00
Sobota 9.00 – 15.00
Niedziela 11.00 – 16.00
Tel. 506 946 551
www.ubieram.com.pl

facebook.com/UbieramTaniaOdzieżŁomża/

Tekst promocyjny

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: mapka
Foto:
JJS
pt, 27 października 2017 10:45
Data ostatniej edycji: pt, 27 października 2017 14:47:34

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę