Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Głosuj na Kamila

Mieszkaniec miejscowości Konarzyce [pow. łomżyński], 18-letni Kamil wziął udział w akcji modowej w Galerii Bursztynowej w Ostrołęce. Do 29 października br. można na facebookowym profilu centrum handlowego oddać na niego głos.

W ramach akcji „Modowa Przygoda” w Galerii Bursztynowej siedmiu panów stanęło przed obiektywem fotografa Adama Wołosza. Wśród nich znalazł się także mieszkaniec miejscowości Konarzyce [pow. łomżyński], 18-letni Kamil.

Kamil, podobnie jak pozostali uczestnicy akcji, podczas sesji zdjęciowej zaprezentował kolekcje na jesień i zimę 2017/18. Na stronie internetowej centrum handlowego można obejrzeć zdjęcia oraz wideo z sesji zdjęciowej, a następnie na Facebooku Galerii Bursztynowej oddać głos na swojego faworyta poprzez polubienie jego zdjęcia konkursowego. Głosowanie trwa do 29 października br.

Dwóch zwycięzców, w kategoriach do lat 16 i powyżej 16 lat, otrzyma nagrodę główną - 500 zł na zakupy u partnerów akcji.

Tekst promocyjny

JJS
śr, 25 października 2017 16:33
Data ostatniej edycji: śr, 25 października 2017 16:35:00

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę