Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Niebezpieczne przejście

Do kolejnego potrącenia na przejściu dla pieszych doszło w środę o poranku w Łomży. Kierowca VW Passata potrącił starszą kobietę przechodzącą po przejściu dla pieszych na ulicy Rządowej. Ranna – z podejrzeniami złamania kości została zabrana do szpitala. Pierwszej pomocy przedmedycznej rannej kobiecie udzielał jeden z łomżyńskich strażaków, który kilka chwil po wypadku zjawił się na miejscu zdarzenia.

Do wypadku doszło po godzinie 7. rano. Kierowca passata jechał do ronda Kościuszki w kierunku Starego Rynku i potrącił kobietę przechodzącą przez przejście dla pieszych w okolicy skrzyżowania z ul. Krótką. Kobieta prawdopodobnie doznała poważnych obrażeń i została zabrana do szpitala. Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego wypadku. Z pierwszych informacji wynika, że kierowca był trzeźwy.  Tymczasem mieszkańcy okolicznych budynków podkreślają, że to kolejne tego typu zdarzenie tym miejscu i domagają się podjęcia przez władze miasta działań, aby poprawić bezpieczeństwo pieszych. 

To kolejny podobny wypadek z ostatnich dni w Łomży. W poniedziałek wieczorem doszło do dwóch potrąceń rowerzystek, a we wtorek przed południem kierowca golfa potrącił pieszą przechodzącą po przejściu w okolicy dworca autobusowego. We wszystkich tych zdarzeniach policjanci winę przypisują kierującym samochodami.

230804070022.gif
Foto:
Foto: Zdjęcie nadesłane
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Strażak, który jako pierwszy udzielał pomocy przedmedycznej
Foto:
Foto:
cz
śr, 25 października 2017 08:20
Data ostatniej edycji: śr, 25 października 2017 21:16:41

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę