Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

Rośnie deficyt budżetu miasta

Główne zdjęcie
Skutki proponowanych zmiana w budżecie miasta na 2017 rok

Zwiększenie o niemal 1 milion 300 tysięcy złotych tegorocznego deficytu w budżecie miasta zaproponował radnym Łomży prezydent Mariusz Chrzanowski. Zgonie z przesłanymi do radnych kolejnymi propozycjami zmian w dochodach i wydatkach miasta „budżetowa dziura” rośnie do blisko 15,5 mln zł.

Wśród dziesiątków proponowanych przez prezydenta zmian w budżecie (w załączniku publikujemy cały projekt) jest m.in. zwiększenie o ponad 1,8 mln zł wydatków na płace i zakupy energii w miejskich szkołach.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę