Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Pijany przywiózł dzieci do szkoły

48-letni mężczyzna mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie przywiózł do szkoły dwójkę swoich dzieci. Zastał zatrzymany podczas rutynowej kontroli.

Do zdarzenia doszło w czwartek rano w Wysokiem Mazowieckiem. Policjanci prowadzili działania „Bezpieczna droga do szkoły”. Około godziny 7.50, w rejonie jednej ze szkół, zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę volkswagena. Podczas czynności funkcjonariusze wyczuli od 48-latka silną woń alkoholu. Okazało się, że mężczyzna ma ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. W samochodzie wiózł na zajęcia dwójkę swoich dzieci.

Nieodpowiedzialnemu kierowcy zostały zatrzymane prawo jazdy. Jego dalszym losem zajmnie się sąd. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę