Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Groźny wypadek na moście w Wiźnie

Po czterech godzinach od wypadku na moście w Wiźnie nadal zablokowany jest przejazd droga krajową nr 64 Łomża – Jeżewo. Samochód ciężarowy wjechał w ekipę pracującą przy remoncie barierek mostu. Ostatecznie policja podaje, że cztery osoby zostały poszkodowane. Dwie z nich to pracownicy, w których uderzyła ciężarówka. Oni w stanie ciężkim trafili do szpitala w Białymstoku. Do ich transportu użyto śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do wypadku doszło około godz. 9.10.  Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że na zwężeniu jezdni jadący od strony Łomży ciężarówka chcąc uniknąć zderzenia z ciężarówką jadącą w przeciwnym kierunku i omijającą przeszkodę na drodze, zjechała na chodnik wjeżdżając w ludzi pracujących przy barierkach mostu. Obie ciężarówki zderzyły się jeszcze bokami całkowicie blokując most.  Kierowcy jadący z Łomży do Białegostoku w dalszym ciągu powinni wybierać drogi przez Mężenin albo Zambrów.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
cz, 19 października 2017 09:29
Data ostatniej edycji: cz, 19 października 2017 13:18:00

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę