Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pani Komendant

Główne zdjęcie
Powołanie młodszej inspektor Anny Bajeńskiej na Komendanta Powiatowego Policji w Zambrowie (fot. KWP Białystok)

Młodsza inspektor Anna Bajeńska została nowym Komendantem Powiatowym Policji w Zambrowie. Ma 39 lat i przez ostatni rok kierowała komendą w Bielsku Podlaskim.

Wprowadzenie nowej komendant w Zambrowie odbyło się wczoraj. Akt powołania wręczył jej podinspektor Jacek Tarnowski, zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku. Mówił, że jest ona człowiekiem kompetentnym i zaangażowanym w służbę na rzecz bezpieczeństwa. 

Młodszy inspektor Anna Bajeńska jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Akademii Humanistycznej w Pułtusku. Służbę pełni od 1997 roku zaczynając komisariacie Policji w Białymstoku. W 2014 została powołana na stanowisko zastępcy Komendanta Powiatowego Policji  w Sokółce, a w 2016 roku stanęła na czele bielskiej Policji.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę