Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 27 stycznia 2022 napisz DONOS@

Kierowca na haju?

25-latek w BMW uciekał policji pędząc z prędkością 160 km/h. Gdy po kilku minutach pościgu auto zostało zatrzymane kierowca nagle zasłabł. Policjanci podają, że w BMW znaleziono dwie torebki strunowe z zawartością białego proszku. Od 25-latka pobrana została krew na badania na zawartość substancji działających podobnie jak alkohol.

Do zdarzenia doszło w czwartek, ale policja dopiero dziś poinformowali o tym.  Około godziny 15.15 policjanci z drogówki z komendy w Zambrowie zauważyli na jednej ze stacji paliw w powiecie zambrowskim  pojazd marki BMW, którego kierujący stwarzał zagrożenie w rejonie dystrybutorów. Funkcjonariusze chcieli skontrować kierującego BMW, ale zlekceważył on sygnały dźwiękowe oraz świetlne i zaczął uciekać. Jak relacjonuje policja w trakcie brawurowej jazdy jechał DK nr 8 z prędkością 160 km/h i wymuszał pierwszeństwo przejazdu na innych uczestnikach ruchu. Kierujący BMW został zatrzymany po około 5 minutach takiej jazdy. Okazał się, że to 25-letni mieszkaniec powiatu zambrowskiego, który w trakcie wykonywanych z nim przez policjantów czynności nagle zasłabł.
- W związku z zaistniałą sytuacją mundurowi bezzwłocznie udzielili kierowcy pierwszej pomocy medycznej oraz wezwali pogotowie ratunkowe – przekazuje Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku  zaznaczając, że w BMW policjanci ujawnili dwie torebki strunowe z zawartością białego proszku, który zabezpieczyli do dalszych badań. Od  25-latka pobrana została również krew na badania na zawartość substancji działających podobnie jak alkohol. Póki co mundurowi zatrzymali prawo jazdy. Zapowiadają też, że jego losem zajmie się sąd.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę