Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Kierowca na haju?

25-latek w BMW uciekał policji pędząc z prędkością 160 km/h. Gdy po kilku minutach pościgu auto zostało zatrzymane kierowca nagle zasłabł. Policjanci podają, że w BMW znaleziono dwie torebki strunowe z zawartością białego proszku. Od 25-latka pobrana została krew na badania na zawartość substancji działających podobnie jak alkohol.

Do zdarzenia doszło w czwartek, ale policja dopiero dziś poinformowali o tym.  Około godziny 15.15 policjanci z drogówki z komendy w Zambrowie zauważyli na jednej ze stacji paliw w powiecie zambrowskim  pojazd marki BMW, którego kierujący stwarzał zagrożenie w rejonie dystrybutorów. Funkcjonariusze chcieli skontrować kierującego BMW, ale zlekceważył on sygnały dźwiękowe oraz świetlne i zaczął uciekać. Jak relacjonuje policja w trakcie brawurowej jazdy jechał DK nr 8 z prędkością 160 km/h i wymuszał pierwszeństwo przejazdu na innych uczestnikach ruchu. Kierujący BMW został zatrzymany po około 5 minutach takiej jazdy. Okazał się, że to 25-letni mieszkaniec powiatu zambrowskiego, który w trakcie wykonywanych z nim przez policjantów czynności nagle zasłabł.
- W związku z zaistniałą sytuacją mundurowi bezzwłocznie udzielili kierowcy pierwszej pomocy medycznej oraz wezwali pogotowie ratunkowe – przekazuje Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku  zaznaczając, że w BMW policjanci ujawnili dwie torebki strunowe z zawartością białego proszku, który zabezpieczyli do dalszych badań. Od  25-latka pobrana została również krew na badania na zawartość substancji działających podobnie jak alkohol. Póki co mundurowi zatrzymali prawo jazdy. Zapowiadają też, że jego losem zajmie się sąd.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę