Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek w Marianowie

Dwa samochody osobowe zderzyły się w Marianowie kolo Łomży. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Ruch na drodze krajowej nr 61 Łomża – Grajewo odbywa się wahadłowo.

Do wypadku  doszło około 18.20. Zderzyły się tu opel i subaru. Prawdopodobnie do wypadku doszło, gdy opel wyjeżdżał z drogi podporządkowanej prowadzącej od zabudowań wsi Marianowo na krajową 61. Zderzył się wówczas z subaru jadących drogą w kierunku Grajewa, który miał wyprzedzać inny samochód skręcający w prawo w drogę do wsi.
Na miejscy pracują ratownicy medyczni, straż pożarna i policjanci. Na razie nie wiadomo czy jadący samochodami, które się zderzyły, odnieśli obrażenia i czy są one poważne.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
pon, 16 października 2017 17:03
Data ostatniej edycji: pon, 16 października 2017 17:17:02

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę