czwartek, 22 lutego 2018 napisz DONOS@

„Odkodowany październik” w kablówce

Wataha 2, Belfer 2 i dużo sportowych emocji zapowiada operator telewizji kablowej Vectra „w otwartym oknie”. Od soboty w Vectrze rusza „odkodowany październik” w ramach którego operator telewizji kablowej czasowo odkoduje dla wszystkich swoich abonentów kanały Premium. Vectra zapowiada, że będzie można obejrzeć polskie hity serialowe i mecze piłkarskie o najwyższą stawkę.

Już od soboty Vectra na tydzień udostępni wszystkim abonentom odkodowane kanały CANAL+ Sport HD i CANAL+ Sporta 2 HD, które będą dostępne aż do 22 października. To znaczy, że w trakcie Otwartego Okna Abonenci Vectry będą mogli zobaczyć emocjonujące zmagania na murawie na najwyższym poziomie w ramach Ligii Mistrzów. Pierwszego dnia odkodowanego okna będzie można zobaczyć spotkanie najlepszych angielskich drużyn – Liverpoolu z Manchesterem United na antenie CANAL+ Sport HD, we wtorek 17 października Manchester City zagra z Napoli. Zapowiada się ciekawe futbolowe widowisko. Jednak to nie wszystko, co czeka fanów sportu. Od 16 do 20 października trwać będą rozgrywki Ekstraklasy, w tym wyczekiwany mecz Lechii Gdańsk z Lechem Poznań.
W niedzielę wieczorem 15 października na kanale HBO HD będzie można obejrzeć premierę 2 sezonu WATAHY. Serial ten jest najchętniej oglądaną produkcją HBO w Polsce, która trzykrotnie przerosła popularność „Gry o Tron”. Vectra zapowiada, że HBO HD będzie odkodowane przez cały weekend.
Ostatnim październikowym hitem jest odkodowany kanał CANAL+ HD, do oglądania którego Vectra zaprasza swoich Abonentów wieczorem 22 października. O 17:05 wyświetlony zostanie program, przedstawiający kulisy powstawania nowego sezonu, jednego z najlepszych polskich seriali, czyli Belfra z Maciejem Stuhrem. Następnie o 17:35 rozpocznie się mecz LOTTO Ekstraklasy. Największym wydarzeniem tego wieczoru o 21:30 będzie jednak pierwszy odcinek 2 sezonu wspomnianego już Belfra.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0