Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

Z narkotykami w kieszeniach

30-latek został zatrzymany przez policję, po tym gdy znaleziono przy nim narkotyki – marihuanę i amfetaminę. Mieszkaniec Łomży podejrzenia wzbudził gdy na widok policyjnego patrolu przyspieszył kroku i zaczął się dziwnie rozglądać.

Jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży do zatrzymania mężczyzny doszło wczoraj po godz. 17. na terenie jednego z osiedli. Mężczyzna widząc policyjny patrol miał przyspieszy kroku i podejrzanie się zachowywać. W trakcie sprawdzania 30-latka w kieszeniach jego kurtki policjanci odnaleźli dwie torebki foliowe z białym proszkiem oraz susz roślinny zawinięty w banknot 10-złotowy. Okazało się, że była to amfetamina i marihuana.  W mieszkaniu mężczyzny ujawniono kolejne narkotyki oraz pozostałość po uprawie konopi indyjskich i urządzenia do wytwarzania z niej marihuany.  W sumie zabezpieczono blisko 22 gramy marihuany oraz ponad 4 gramy amfetaminy.
30-latek usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających. Policjanci przyznają, że mężczyzna jest im znany z wcześniejszej przestępczej działalności.

cz
śr, 11 października 2017 12:20
Data ostatniej edycji: śr, 11 października 2017 15:31:17

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę