Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

Rozlewnię rozbiorą do końca miesiąca

Główne zdjęcie
Gaspol w Łomży

- Rozlewnia gazu płynnego w Łomży nie działa od końca czerwca bieżącego roku - mówi Natalia Rostkowska, rzecznik prasowy Gaspol, tłumacząc, że od tego czasu nie prowadzi ona rozlewu gazu płynnego do butli gazowych, ani magazynowania gazu płynnego w zbiornikach magazynowych. W lipcu rozpoczęły się prace przygotowawcze umożliwiające rozbiórkę elementów instalacji technologicznej, a zakończenie rozbiórki spółka planuje zakończyć do końca października. Rozlewnia gazu płynnego w Łomży powstała w 1969 roku. W 1991 roku ją sprywatyzowano sprzedając holenderskiemu koncernowi. Teraz jest likwidowana.

W czwartek z Łomży wywieziono jeden z dwóch potężnych zbiorników ciśnieniowych na gaz skroplony. Zbiorniki te nie były widoczne dla mieszkańców, bo były przysypane ziemią. Drugi z odkopanych już zbiorników leży jeszcze na terenie Gaspolu przy Al. Piłsudskiego. Niebawem rozebrane i wywiezione mają być także dwa charakterystyczne, stojące na rusztowaniach, kuliste zbiorniki na gaz.
- Likwidacja działalności operacyjnej rozlewni w Łomży nie będzie miała wpływu na obsługę naszych klientów - zapewnia Natalia Rostkowska. - Gaspol nadal będzie zaopatrywał klientów w gaz i prowadził dystrybucję gazu w butlach na terenie Łomży i okolic. Butle będą napełniane w innych rozlewniach spółki.
Rostkowska informuje, że co najmniej do końca 2018 r. działalność ta będzie prowadzona na części terenu likwidowanej rozlewni przy Al. Piłsudskiego.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę