Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

To nie jest złota polska jesień

W ciągu ostatnich dni w okolicach Łomży spadło ponad 30 litrów wody na każdy metr kwadratowy powierzchni ziemi. Na razie nie widać większych zmian w pogodzie. W piątek zachmurzenie duże, przelotne opady deszczu, możliwe nawet słabe burze, ale także większe przejaśnienia. W sobotę może trochę popadać, ale słońca ma być więcej, a w niedzielę deszcz i chłodniej.

Synoptycy na piątek dla regionu prognozują zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, przelotne opady deszczu, a nawet słabe burze. Temperatura maksymalna wyniesie do 12°C, ale odczuwalna ze względu na wilgoć i wiatr okresami porywisty, z kierunków zachodnich, będzie znacznie niższa – ok. 4 – 5°C.
W nocy zachmurzenie umiarkowane, okresami wzrastające do dużego i miejscami przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna 5 - 6°C. 
W sobotę zachmurzenie umiarkowane, okresami wzrastające do dużego. Przelotne opady deszczu możliwe mają być głównie na północy województwa. Temperatura maksymalna do 13°C, ale podobnie jak w piątek, ze względu na wiatr okresami porywisty, zachodni i południowo-zachodni, temperatura odczuwalna  trzy razy niższa.
W nocy z soboty na niedzielę zachmurzenie umiarkowane stopniowo wzrastające do dużego aż do wystąpienia nad ranem na zachodzie oraz północy województwa, opadów deszczu. W niedzielę nad regionem ma być już zachmurzenie duże i słabe opady deszczu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia prawdopodobnie nie osiągnie nawet 10 °C, a odczuwalna będzie tylko nieco powyżej zera.

cz
pt, 06 października 2017 08:57
Data ostatniej edycji: pt, 06 października 2017 12:30:40

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę