Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Do więzienia za wymuszanie haraczy w Suwałkach, Łomży i Białymstoku

Na osiem lat więzienia skazał dziś suwalski sąd 40 letniego Krzysztofa J., za kierowanie grupą przestępczą wymuszającą haracze za rzekomo skradzione auta. Jego kompani – były policjant – Robert D, Marcin B. i Robert B. zostali skazani odpowiednio na 4, 3 i 2 lata pozbawienia wolności. Wyrok nie jest prawomocny. Zorganizowana grupa przestępcza, kierowana przez Krzysztofa J. działała w latach 97-98 . Wymuszała haracze od mieszkańców Suwałk, Łomży, Białegostoku i Olsztyna za rzekomo skradzione auta. W rzeczywistości oszuści nie mieli tych samochodów, bo kradł je ktoś inny. A informacje o poszkodowanych, ich telefony i adresy przekazywał wprost z policyjnych rejestrów, policjant Robert D.

Mężczyzna ma na sumieniu także przekazywanie informacji m.in. o mieszkaniu, w którym były cenne przedmioty. Ofiarami oszustów padło 50 osób. Wiele z nich było zastraszanych. Proces trwał ponad trzy lata.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę